Zaczynamy sezon: Na początek Kotwica

W sobotę 12 sierpnia rozpoczynamy sezon 2023/2024. Pierwszym rywalem podopiecznych Marcina Lisztwana będzie AP Fenestra Kotwica Kołobrzeg- seniorzy.

Pierwszym rywalem będzie jedenasta drużyna poprzedniego sezonu Klasy Okręgowej grupy: 1. W poprzednim sezonie Kotwica rozegrała 30 spotkań, zdobywając 33 punkty. Wyniki te składają się z 10 zwycięstw, 3 remisów oraz 17 porażek, co pokazuje, że zespół nie obawia się wyzwań i potrafi walczyć, choć wyniki nie zawsze były dla nich korzystne.

Z pewnością starcie zapowiada się emocjonująco, a kibice obu drużyn nie mogą się doczekać, by zobaczyć swoje zespoły na boisku. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

W trakcie przygotowań do nowego sezonu Victoria Sianów odniosła dwa zwycięstwa (3:2 z Olimpem Złocieniec oraz 3:0 z Wiekowianką Wiekowo) oraz poniosła dwie porażki (1:3 ze Startem Miastko i 3:5 z Zefirem Wyszewo).

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie sianowska Victoria zajęła 7 miejsce w trzeciej grupie Klasy Okręgowej. W 30 spotkaniach Victoria zdobyła 44 punkty, a składają się na to 11 wygranych, 5 remisów oraz 12 porażek.

Spotkanie z Kotwicą odbędzie się w sobotę 12 sierpnia o godzinie 15:00 na sianowskim stadionie miejskim. Wstęp bezpłatny.