Seniorzy: Remis na koniec sezonu

Seniorzy Victorii Sianów remisem 2:2 z Wrzosem Wrześnica zakończyli sezon Klasy Okręgowej. Podopieczni Marcina Lisztwana sezon zakończyli na siódmej lokacie.

Spotkanie rozpoczeło się od niespodziewanego prowadzenia gości w 17 minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Początek drugiej połowie to dwa ciosy zadane przez najskuteczniejszego zawodnika Victorii. W 50 minucie dośrodkowanie z głębi pola Michała Rokickiego wykorzystuje uderzeniem głową Tomasz Majerczak. W 54 minucie, tym razem z rzutu rożnego dośrodkowanie Rokickiego ponownie na bramkę zamienił Majerczak.

Goście w końcówce pokazali waleczny charakter i strzałem w doliczonym czasie gry doprowadzili do wyrównania. Bramka miała kolosalne znaczenie dla układu końcowej tabeli. Remis dał Wrzosowi Wrześnica awans na 14 lokatę, która zamiast degradacji do Klasy A daje nadzieję na utrzymanie poprzez grę w barażach.

Dodajmy, że Wrzos ma patent na Victorię — w dwóch wcześniejszych spotkaniach dwukrotnie Wrześnica wygrała z naszym zespołem. Wrzosowi życzymy powodzenia w barażach o utrzymanie się w lidze.