Seniorzy: Ostatni taniec

Do zakończenia sezonu podopiecznym Marcina Lisztwana pozostał już tylko jeden mecz. W ostatniej kolejce Victoria Sianów zmierzy się z Wrzosem Wrześnica.

Rywal sianowian „w ostatniej kolejce gra o życie”. Wrzos aktualnie zajmuje miejsce spadkowe… Remisując lub zwyciężając w Sianowie w najbliższą sobotę, może sezon zakończyć na miejscu barażowym. Ale jednocześnie musi liczyć na porażkę KS Sieciemin w Karlinie. Porażka Wrzosa sprawi, że pożegna się bez względu na inne rezultaty z Klasą Okręgową.

Ostatnie spotkania z Wrzosem dla Victorii nie kończyły się korzystnymi rezultatami. Sianowianie przegrali w trakcie trwającego sezonu z Wrzosem 2:4. W poprzednim pierwszy mecz Victoria wygrała 4:1, ale w rewanżu ponownie Wrzos wygrał 6:0.

– W ostatnim meczu na własnym boisku będziemy chcieli powalczyć o komplet punktów i wygraną zakończyć sezon. – mówi przed meczem Marcin Lisztwan.

Sezon Victoria bez względu na wyniki ostatniej kolejki zajmie na siódmej lokacie. Dodajmy, że poprzedni sezon Sianów kończył podobnie, bo na szóstej lokacie.

Ostatni mecz sezonu rozpocznie się 10 czerwca o godzinie 17:00 w Sianowie.