Seniorzy: Dobra druga połowa to za mało [zdjęcia]

W minioną niedzielę 21 maja w meczu Klasy Okręgowej gr. 3 sianowska Victoria przegrała na wyjeździe z Zefirem Wyszewo 2:3.

Podopieczni Marcina Lisztwana po pierwszej połowie przegrywali już 0:3. Po zmianie stron sianowianie dążyli do polepszenia niekorzystnego rezultatu z pierwszej połowy.

W 70 minucie bramkę na 1:3 zdobył najskuteczniejszy zawodnik naszego zespołu Tomasz Majerczak. W 88 minucie nadzieję w serca sianowian wlał Adrian Gołuchowski, gdy zdobył kontaktową bramkę. Niestety w końcówce spotkania Victoria nie zdołała doprowadzić do remisu.

Po 27 kolejkach Victoria z 42 punktami zajmuje siódmą lokatę w tabeli. Kolejne spotkanie zespół Marcina Lisztwana zagra 27 maja o 14:00. Na własnym stadionie zagrają z Wiekowianką Wiekowo.