Młodzicy bawili się na koniec sezonu

W piątek 23 czerwca młodzicy Victorii oficjalnie zakończyli sezon. Przez blisko trzy godziny sporo działo się zarówno na boisku, jak i pod wiatą. Spotkanie rozpoczęliśmy meczem rodzice- zawodnicy. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu zwyciężyli rodzice 7:6.

Następnie udaliśmy się pod wiatę, gdzie na wszystkich czekała pizza, słodkie przekąski i napoje. Rodzice, zarząd klubu i zawodnicy zrobili Trenerowi miłą niespodziankę z okazji czterdziestych urodzin. Następnie trener krótko podsumował mijający sezon oraz wręczył pamiątkowe zdjęcia za frekwencję na treningach. Trzech zawodników z najlepszą frekwencją otrzymało dodatkowy prezent.

Ostatnim aktem zakończenia sezonu były gry i zabawy sprawnościowe. W turbokozaku bezkonkurencyjny okazał się Dominik Majkowicz. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali słodkości. Najwięcej emocji dostarczył turniej w bule. Do rywalizacji zgłosiło się aż jedenaście par, w tym wielu rodziców. Ostatecznie zawody wygrał duet Marcel Tuziemski/ Mateusz Harasym.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację zakończenia sezonu. Szczególnie osobom z zarządu klubu oraz rodzicom. Bez was nie byłoby tak wspaniałej imprezy . Przed nami przerwa wakacyjna. Do treningów wrócimy w sierpniu. A od września wystartujemy w nowej dla nas lidze trampkarzy.