Z Polanowa bez punktów

Wyjazdowe spotkanie z Gryfem Polanów potoczyło się nie po naszej myśli. Gospodarze wykorzystali swoje stałe fragmenty gry i wywalczyli trzy punkty. Sianowianie walczyli do ostatniego gwizdka, ale to Gryf wygrał 3:2.

W sobotnim spotkaniu zadebiutował w barwach Victorii Sianów Maciej Bachleda.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 25 minucie, wówczas wykorzystali rzut wolny. Niedługo później, bo już w 30 minucie Robert Maj odpowiedział trafieniem. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Niedługo po zmianie stron sędzie wskazał na „11 metr” i Gryf odzyskał prowadzenie. Podopieczni Marcina Lisztwana w dalszej części otworzyli się i starali się odwrócić losy spotkania. Victoria stwarzała groźne sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Jedną z lepszych sytuacji zmarnował Tomasz Majerczak.

W doliczonym czasie gry (90+1) gospodarze podwyższyli prowadzenie. Sianowianie dalej walczyli, a na otarcie łez trafił wspomniany wcześniej Majerczak. Gryf wygrywa 3:2. Kolejna szansa na pierwsze punkty w 2023 już 25 marca. Do Sianowa przyjedzie Vimobilia Będzino. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Gryf Polanów – Victoria Sianów 3:2 (1:1)

Bramki dla Victorii: Robert Maj i Tomasz Majerczak

Skład Victorii:Turkacz – Szczepaniuk, Pomarański, Pająk, Żuchowski, Maj, Rokicki, Zawada, Majerczak, Wagner, Bachleda
W drugiej połowie na murawie pojawili się: Zacharewicz, Karpicz i Gołuchowski. Na ławce pozostali: Koza i Rybisz.