Sława skuteczniejsza

Nadal czekamy na pierwsze zwycięstwo naszych seniorów w 2023 roku. W sobotę 8 kwietnia po meczu walki sianowianie ulegli 2:3 Sławie Sławno. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Robert Maj oraz Maciej Bachleda, który zdobył swoją premierową bramkę w barwach Victorii Sianów.

Na pierwszą bramkę w spotkaniu czekaliśmy do 11 minuty, wówczas Serewiś wyprowadził Sławę na prowadzenie. Podopieczni Marcina Lisztwana starali się odpowiedzieć i doskonała szansa zdarzyła się w 27 minucie. Obsłużony doskonałym podaniem z głębi pola Robert Maj doprowadził do wyrównania. Niestety w końcówce pierwszej połowy Kwiatkowski odzyskał prowadzenie dla gości. Do przerwy zespół ze Sławna prowadził 2:1.

Po zmianie stron gospodarze w 63 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Michała Rokickiego i uderzeniu głową pozyskanego w przerwie zimowej Macieja Bachledy ponownie wyrównali stan rywalizacji.

W końcówce spotkania arbiter podyktował rzut karny dla Sławy i pewnym strzałem do siatki piłkę wpakował Banasik.

Ostatecznie przegrywamy 2:3 ze Sławą Sławno. Kolejna szansa na ligowe punkty 15 kwietnia, kiedy o 16:00 podejmować nas będzie Zawisza Grzmiąca.