Seniorzy: Vimobilia uratowała punkt w 90 minucie

Z dużymi nadziejami przystępowali nasi seniorzy do meczu z Będzinem. Zawodnicy chcieli zmazać plamę po dwóch porażkach w poprzednich spotkaniach.

Spotkanie z Vimobilią Będzino rozpoczęło się fantastycznie dla zespołu Marcina Lisztwana. Już w 1 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Majerczak. W kolejnych minutach mimo padającej ulewy Victoria potrafiła stwarzać sobie dogodne sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Podobnie goście nie znajdowali sposobu na pokonanie Michała Turkacza.

W drugiej połowie spotkanie nadal było wyrównane. Niestety w doliczonym czasie gry goście doprowadzili do wyrównania 1:1. Niedługo później sędzia zakończył spotkanie. Nadal czekamy na pierwsze zwycięstwo sianowian w 2023 roku. Kolejna szansa na trzy punkty już 2 kwietnia, podczas wyjazdowego spotkania z wiceliderem GKS-em Manowo. W rundzie jesiennej zespół Łukasza Drożdżala wygrał w Sianowie 3:2.