Seniorzy: Remis z zawsze niewygodną Wiekowianką

Zespół Marcina Lisztwana zremisował 2:2 z Wiekowianką Wiekowo. W pierwszej połowie to goście byli skuteczniejsi i po 45 minutach prowadzili 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla naszego zespołu. Już w 46 minucie dośrodkowanie Krystiana Murala z rzutu rożnego na bramkę zamienił Cezary Pająk. Była to jego pierwsza bramka w dorosłej karierze. Niestety błyskawicznie na bramkę odpowiedzieli przyjezdni.

Sianowianie dążyli do remisu. I taka okazja nadarzyła się Danielowi Wotawie, który wykorzystał dalekie wyjście bramkarza Wiekowianki i strzałem z dalszej odległości umieścił futbolówkę w siatce.

Obie drużyny miały jeszcze swoje okazje, ale wynik nie uległ już zmianie. Remisujemy z Wiekowianką Wiekowo 2:2.