Seniorzy: Iskra skuteczniejsza

Po czterech spotkaniach bez porażki seniorzy naszego klubu przegrali w Klasie Okręgowej. Prowadzeni przez Marcina Lisztwana ulegli 1:2 Iskrze Białogard.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a wynik otworzył w 49 minucie Tomasz Majerczak. Goście wyrównali w 60 minucie, następnie kwadrans przed końcem Iskra objęła prowadzenie. Sianowianie starali się odwrócić losy spotkania, ale zabrakło czasu.

Warto dodać, że do treningów powrócił Krystian Jegliński, który w tym spotkaniu wszedł w końcówce spotkania.

Kolejne spotkanie Victoria zagra 13 maja o godzinie 13:00. Rywalem będzie Głaz Tychowo. Będzie to mecz w ramach obchodów 75-lecia istnienia sianowskiego klubu.

W ligowej tabeli Victoria z 39 punktami na koncie zajmuje szóstą lokatę. Iskra dzięki wygranej awansowała na ósme miejsce.