Owocne spotkanie Prezesów, AP Bałtyk Koszalin i Victoria Sianów

W środę 6. marca w siedzibie klubu AP Bałtyk Koszalin doszło do spotkania władz 🔵⚪. Prezes klubu Mariusz Wiewiora spotkał się z prezesem Klub Sportowy Victoria Sianów, Łukaszem Chotkowskim 🟢⚪.
Rozmowy dotyczyły projektu Klubów Partnerskich. Prezes AP Bałtyk Koszalin 𝗠𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇 𝗪𝗶𝗲𝘄𝗶𝗼́𝗿𝗮 przedstawił wizję współpracy z sianowskim klubem, korzystną dla obydwu stowarzyszeń a zwłaszcza dla dzieci trenujących w Victorii.
Nasz klub w ostatnim czasie wyszkolił kilku piłkarzy na poziomie reprezentacyjnym i ekstraklasowym. Współpraca pomiędzy Bałtykiem a Victorią da szansę innym piłkarzom z Sianowa, którzy mogą podążyć drogą Adriana Przyborka.
Rozmowy dotyczyły nie tylko współpracy na poziomie dzieci i młodzieży ale również o kompleksowej współpracy, dotyczącej również piłki seniorskiej.
🗣️ 𝑂𝑏𝑖𝑒𝑘𝑡 𝑝𝑖ł𝑘𝑎𝑟𝑠𝑘𝑖 𝑤 𝑆𝑖𝑎𝑛𝑜𝑤𝑖𝑒 𝑝𝑖𝑒̨𝑘𝑛𝑖𝑒𝑗𝑒 𝑧 𝑘𝑎𝑧̇𝑑𝑦𝑚 𝑑𝑛𝑖𝑒𝑚 𝑖 𝑧𝑎𝑠ł𝑢𝑔𝑢𝑗𝑒 𝑜𝑛 𝑛𝑎 𝑐𝑧𝑤𝑎𝑟𝑡𝑜𝑙𝑖𝑔𝑜𝑤𝑒 𝑚𝑒𝑐𝑧𝑒. 𝑂𝑑𝑙𝑒𝑔ł𝑜𝑠́𝑐́ 𝑝𝑜𝑚𝑖𝑒̨𝑑𝑧𝑦 𝑛𝑎𝑠𝑧𝑦𝑚𝑖 𝑚𝑖𝑎𝑠𝑡𝑎𝑚𝑖 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑤𝑟𝑒̨𝑐𝑧 𝑠𝑦𝑚𝑏𝑜𝑙𝑖𝑐𝑧𝑛𝑎 𝑖 𝑤𝑎𝑟𝑡𝑜 𝑤𝑒𝑠𝑝𝑟𝑧𝑒𝑐́ 𝑝𝑟𝑒𝑧𝑒𝑠𝑎 Ł𝑢𝑘𝑎𝑠𝑧𝑎 𝐶ℎ𝑜𝑡𝑘𝑜𝑤𝑠𝑘𝑖𝑒𝑔𝑜 𝑤 𝑑𝑎̨𝑧̇𝑒𝑛𝑖𝑢 𝑑𝑜 𝑡𝑒𝑔𝑜 𝑐𝑒𝑙𝑢 – podsumował to spotkanie prezes 𝗗𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇 𝗣ł𝗮𝗰𝘇𝗸𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇, który w przeszłości był trenerem Victorii, wprowadził i utrzymał ten klub w IV lidze.
To początek rozmów o wszechstronnej współpracy Bałtyku z Victorią. Liczymy, że szybko zaowocuje to podpisaniem stosownej umowy.