Nabór do grup młodzieżowych

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Wasze Dzieci na treningi piłkarskie w naszym Klubie Victoria Sianów. 👦⚽️👧

Nasz klub oferuje szeroki zakres treningów, dopasowanych do różnych grup wiekowych i poziomów umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi zawodnikami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z piłką nożną, mamy coś dla każdego.

Pragniemy przedstawić naszych wykwalifikowanych trenerów grup młodzieżowych, którzy z pasją prowadzą nasze treningi piłkarskie:

  • Wiktor Piątek(2005-2008)
  • Łukasz Szmajdziak (2009-2010)
  • Grzegorz Duda (2011-2015)
  • Krystian Mural (2016 i młodsi)

Nasi trenerzy posiadają bogate doświadczenie w pracy młodymi zawodnikami w różnym wieku. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności trenerskie gwarantują, że każdy uczestnik będzie miał możliwość rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, zdobywać nowe doświadczenia i czerpać radość z gry w piłkę.

Dołączając do naszego klubu, otrzymacie Państwo nie tylko wysokiej jakości treningi piłkarskie, ale także przyjazną atmosferę, w której każdy czuje się mile widziany i doceniony. Zapewniamy, że treningi w Klubie Victoria Sianów będą nie tylko wyzwaniem dla Waszych pociech, ale również doskonałą okazją do budowania nowych przyjaźni, rozwijania sportowej pasji i wspólnego spędzania czasu.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej sportowej rodziny w Klubie Victoria Sianów! Aby uzyskać więcej informacji lub zapisać się na treningi, prosimy o kontakt z Grzogorzem Dudą pod numerem telefonu 509319342.

Do zobaczenia na treningach!👦⚽️👧