Bez punktów z Manowa.

Trudny wyjazdowy mecz mają za sobą podopieczni Marcina Lisztwana. W Manowie zmierzyli się z aspirującym do awansu GKS-em Manowo. Nasi seniorzy pokazali charakter, ale to nie wystarczyło na wyżej notowanego rywala.

Sianowianie dzielnie się trzymali do 71 minuty, wówczas Łukasz Duszkiewicz po raz pierwszy wpakował piłkę do siatki. Na dwa do zera „Duszek” podwyższył w 83 minucie, a w 90 minucie Żelewski ustalił wynik spotkania na 3:0. Victoria po stracie pierwszej bramki próbowała odwrócić losy spotkania i naraziła się na kontry i tak rywale podwyższyli prowadzenie.

Nadal czekamy na pierwsze trzy punkty w 2023 roku naszych seniorów. Kolejna szansa 8 kwietnia, gdy do Sianowa przyjedzie Sława Sławno.